Puma Suede Platform – lifting klasického modelu

5 (100%) 1 vote

Puma Suede je model, který zná každý milovník sportovní obuvi a streetwearového stylu, protože je jedním z nejznámějších modelů z celé nabídky této německé značky a určitě jej můžeme nazvat kultovním. Návrhaři značky Puma se rozhodli tyto boty trochu obnovit a výsledkem je právě Puma Suede Platform.

Puma Suede Platform – lifting klasického modelu – od sportu po městský styl

Boty Puma Suede se na trhu poprvé objevily v roce 1968 a už skoro 50 let perfektně zapadají do aktuálních trendů. Tento model můžete vidět na nohou největších sportovních hvězd a v show-businessu. Nosil je mezi jinými i Walt „Clyde” Frazier, proslulý americký basketbalista, hvězda basketbalových družstev jako New York Knicks nebo Cleveland Cavaliers. Tento výrobek od značky Puma měl i obrovský počet fanoušků v hip-hopovém nebo funkovém prostředí. Boty jsou známé mezi jinými i z filmu „Beat Street” z roku 1984. Aktuálně jsou boty Puma Suede určitou definicí evoluce trendů a poukazují na to, jak může bota projít cestu od použití ve sportu k ukazateli městského stylu.

Osvěžená klasika

Jeden z nejpopulárnějších modelů od značky Puma byl obnoven a vrátil se na trh. Němečtí návrhaři modifikovali kultovní boty změnou podrážky. Inspirací byla vysoká podrážka, která je charakteristickou vlastností pro boty, které nosí Rihanna. Takto se Puma Suede staly botami s vysokou podrážkou, tj. modelem Puma Suede Platform. Do té doby se objevily v několika barevných variantách, ze kterých dvě jsou určitě hodny pozornosti, protože se ukázaly v rámci premiéry nové edice Suede. První barevná varianta je Barbados Cherry/Puma White, druhá Puma Black/Puma White. V obou případech je svršek zhotoven z barveného semiše. Barvy pokrývají téměř celý svršek a kontrastním prvkem je cedulka s logem, která se nachází v prostřední části svršku. Kontrastní ke svršku je i podrážka, která je v obou případech bílá.

Puma Suede Platform

Puma Suede ve verzi na platformě je určitě netuctová edice, která je kombinací sportovní uvolněnosti a městské elegance.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.