Růžové boty pro pány

5 (100%) 1 vote

Když si řeknete RůŽOVÁ, objeví se Vám před očima sladké bonbóny, panenky Barbie a šaty pro malé holčičky. Donedávna marketingoví specialisté dokonce vyznávali pravidlo, že pokud se chcete dostat s reklamou k ženám, stačí ji obarvit na růžovo. Ukazuje se však, že ne každá růžová je stejná. A proto se zatoulala z dámského světa do světa mužů. Už jsme viděli růžové košile, T-shirty, pola i kravaty. Teď přišla řada na sportovní boty! Překonejme tedy stereotypy a podívejme se blíže na tyto úchvatné modely bot.

Pudr a pastely v pánském stylu

Pudrová kouřová růžová je už několik sezón nejmódnější barva. V roce 2016 získala obrovskou popularitu díky Institutu barev Pantone, který vyhlásil odstín rose quartz barvou roku. Inspirací touto skutečností bylo ve světě módy spousta! Podlehli jí i návrhaři adidasu, kteří vytvořili několik modelů v překrásném odstínu této růžové – samozřejmě pro muže. Klasické boty Stan Smith jsou nabídka pro osoby, které mají rády kombinaci osvědčeného jednoduchého střihu a intenzivní barvy, která je odliší z davu. Tyhle pudrově růžové boty jsou perfektní volba na léto. Jejich svršek je zhotovený z prodyšné síťoviny, díky které chodidlo může při chůzi svobodně dýchat.

Růžové boty pro pány. ChicAndFit
Růžové boty pro pány. ChicAndFit

Další nabídkou jsou boty adidas EQT Running Support v překrásném odstínu lila růžové. Tyto neobvyklé boty uspokojí fanoušky technologie Boost, kterou značka adidas nedávno vybavila i model EQT. Kromě toho, že uchvacují svojí barvou, jsou samozřejmě kvintesencí minimalistického designu. V tomto případě se jedná o boty ideální na podzim, protože jsou zhotovené ze semiše a síťoviny. Je třeba přiznat, že vypadají opravdu efektně, obzvláště na mužích!

Ama(ra)nt značky Nike

Pokud má někdo problém s představou pánských bot v tmavé neónové růžové barvě, pak značka Nike přichází s nabídkou! Model Nike Flyknit Racer Fireberry je kombinace materiálu Flyknit, který působí jako ručně pletený, a kontrastní pryžové podrážky. Především je však na něm nápadná barevnost, která uchvátí každého milovníka intenzivních ohnivých kombinací. Amarant v kombinaci s neónově žlutou značkou swoosh na svršku je varianta pro odvážlivce. Vyšroubuje každou stylizaci!

Růžové boty pro pány
Růžové boty pro pány

Mužsky v růžové

Růžová barva může skvěle zdůraznit mužství, perfektně vypadá v kombinaci s barvou opálené kůže a příjemně zdůrazňuje klasické stylizace. Světové sportovní značky udělaly všechno pro to, aby této barvě přisoudily nový význam tvorbou velmi efektních modelů bot. Pánové, dáte se svést?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.