sportovni boty

Zajímavé stylizace se sportovními botami

5 (100%) 1 vote

Adidas, Nike, Vans a možná kultovní Converse? Bez ohledu na to, na které sportovní boty vsadíte, poskytnou Vám mnoho možností ke tvoření zajímavých stylizací. Sportovní boty obrátily módu vzhůru nohama, takže se nemusíte omezovat a můžete tvořit odvážné nonšalantní outfity ve svém oblíbeném stylu!

Návrat do minulosti

Trendy oblíbené v poslední dekádě 20. století se vrátily do obliby a spolu s nimi móda na takové sneakery, jako Nike Air Max 97, adidas Superstar či Reebok Classic Leather. Tyto sportovní boty se dokonale komponují se stylizacemi v duchu 90. let. Pokud retro a vintage jsou slova, která nejlépe popisují Váš styl, tak takové spojení Vám jistě padne do gustu. Zajímavou stylizaci se sportovními botami stvoříte v kombinaci s  džíny s vysokým pasem a tričkem s potiskem nebo nápisem. Celek doplňte kostkovaným sakem nebo džínovou bundou s nášivkami. Máte rádi 90. léta ve stylu glamrock? Vsaďte na crop top nebo šaty s tenkými ramínky a k tomu si obujte své oblíbené sneakery.

Na sport i na všední den

Ve svém stylu vsázíte především na pohodlí? Noste sportovní boty k módním kalhotám typu joggers! V takovém outfitu se budete cítit svobodně a když dodáte odpovídající doplňky, odlišíte se v davu. Tečkou na závěr bude pohodlný batoh – skvělá alternativa pro klasickou kabelku.  Můžete si také  vzít kšiltovku a volné tričko inspirované pánskou módou. Celek se osvědčí do města ve volné dny, kdy Vám nejvíce záleží na komfortu!

Sportovní šarm, tedy sneakery + elegantní oblečení

I když se to nezdá, sportovní boty pasují nejen ke sportovnímu oblečení! Můžete se nechat inspirovat sportovní elegancí a tvořit módní looky do práce s užitím oblíbených sneakerů. Sportovní boty se dokonale osvědčí v kombinaci s oblekem. Aby jste dodali celku více svobody, zaměňte košili na tričko se zajímavým potiskem. Trampky nebo sneakery můžete nosit rovněž k pouzdrovým šatům!  Když doplníte look sakem a sportovní taškou, získáte velmi módní efekt!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.